Tedarikçi Üyelerimiz

g2m

g2m, Ev dışı tüketim sektörünün güçlü tedarikçisi olarak; 1981’den günümüze kadar otel, restoran, kafe, yemek şirketleri gibi ev dışı tüketim noktaları ile üreticiler arasında köprü görevini üstlenerek her türlü gıda, sarf ve temizlik malzemelerinin satış-pazarlama, dağıtım ve lojistik hizmetlerini sunuyor. Otellerin, restoranların ve yemek şirketlerinin etkin ve profesyonel bir biçimde yönetilmesi için çalışıyor, 10 binden fazla ürün ile 17.000 kayıtlı müşterilerine hizmet götürüyor. Güçlü satış ekibi ve ulusal dağıtım ağımız ile bugün birçok uluslararası ve ulusal markanın ilk tercihi ve distribütörü. ISO 9001 ve 22000 kalite belgelerimiz ve geniş ürün yelpazesi ile uluslararası standartlarda bir satış ve dağıtım organizasyonuna sahip. Sektöre eğitimli eleman istihdamı sağlayan, müşteri talep ve ihtiyaçlarını yakından takip ederek mevcut iş modelini geliştirmek üzere yatırımlar yapan, Türkiye’de ev dışı tüketim sektörünün lider oyuncularından biri. Türkiye’de 70 ilde toplamda 45.000 m2 alan, 11 dağıtım merkezi, 350 kamyon ve 900 çalışanı ile faaliyet göstermektedir.

Protel

1989 yılında ufak bir ofiste kurulan Protel günümüzde Türkiye’deki 5, Hırvatistan ve Macaristan’daki 2 ofisi ve hızlanan dünyaya açılma girişimleriyle, başladığı noktadan çok ileride. Dünyanın lider yazılım firmalarının ürettiği sistemleri Türkiye’de turizm ve yeme içme sektörünün hizmetine sunma amacıyla yola çıkan Protel, bugün vizyonunu daha da genişleterek kendi yazılımlarını da üretmeye ve son kullanıcıya da yönelmeye başlamıştır. Nitelikli destek hizmeti, isteğe özel raporlama çözümleri ve ihtiyaca özel yazılım ve eklentileri üreten ve sağlayan Protel, Türkiye’nin lider bilişim firmaları arasındadır.

Suvla Şarapları

İsmini Kuzey Ege’de bir koydan alan Suvla Şarapları, tarihi Gelibolu yarımadasında Pınar ve Selim Ellialtı tarafından 2003’de kurulan 1000 dönümlük aile bağları Bozokbağ'da yetişen üzümlerden üretiliyor. 2013 yılında organik sertifikaya geçen bağlarda asil uluslararası varyetelerin yanısıra tarihi yarımadaya özgü Kınalı Yapıncak ve Karasakız üzümleri yetiştiriliyor. Eceabat'ta 10 dönüm araziye konumlandırılan, yıllık 1 milyon şişe kapasitedeki Suvla şaraphanesi, yerçekimi sistemi ve özel soğuk hava odalarının da bulunduğu, gelişmiş teknoloji ve doğal yöntemlerin bir arada kullanıldığı çağdaş bir şarap üretim merkezi, geleneksel taş değirmenli yağhane ve doğal ürünler işleme merkezi olarak faaliyet gösteriyor.

Omni

1996 yılında kurulan Omni Yazılım ve Donanım Ticaret ve Sanayi A.Ş. restoran, fastfood, pastane,dernek, kahve zincirleri, gece kulupleri, oteller, okul kantinleri v.b. gibi yiyecek içecek işletmelerinin Satış Noktası (POS) otomasyonunu sağlamaktadır. Omni A.Ş. dünya pos pazarının en büyük bütünleşik sistem üreticisi olan Alman kökenli Vectron AG’nin, Türkiye, Kıbrıs, Türki Cumhuriyetleri ve Ortadoğu’daki tek ana dağıtıcısıdır. ​Misyonumuz, sektörün öncüsü olan şirketimizi çağın yenilikleri ile güçlendirip, güvenilir ve kalıcı çözümlerimiz ile mutlu müşteriler yaratmaktır. Ortak Değerlerimiz; Ticari ahlak- Güvenirlilik – Müşteri odaklılık – Mükemmel hizmet – Kalite – Sürekli iyileştirme – Yenilikçilik.

Güral Porselen

BİR PORSELENDEN FAZLASI…

Güral Porselen geleneksel zanaat bilgisini ve estetik anlayışını çağdaş üretim teknikleriyle birleştirerek 1989'dan beri kusursuz porselenler üretmektedir. Zanaat ve sanatı bir araya getirdiğimiz, geçmişin ruhuna yaptığımız gelecek seçeneklerinı, modern üretim teknikleriyle ve geleneksel el üretimi yöntemleriyle büyük bir özen içerisinde hazırlıyoruz. Bizim için porselen; anlatıldıkça var olan, ürettikçe büyüyen ve herkese yayılan bitmeyen bir başarı hikayesi gibidir.

BİDFOOD TÜRKİYE

Ev Dışı Tüketim ve Gıda Dağıtımı alanında uzmanlaşmış olan Bidfood, 5 kıtada ve 30’dan fazla ülkede hizmet veren, halka açık bir guruptur. Bidfood Türkiye, Marmara, Ege, İç Anadolu ve Akdeniz bölgeleri başta olmak üzere Türkiye’nin farklı bölgelerine hizmet sunmaktadır. Türkiye’deki lider ev dışı tüketim ve gıda tedarikçilerinden biri olarak 10.000’den fazla otel/restoran/kafe, ulusal zincir ve perakende müşterilerine hizmet vermektedir. Şirketimiz Türkiye’de kuru, serin ve donuk olarak farklı derecelerde toplam 9.950 metrekare depo kapasitesine sahip olup ürünlerini uygun derecelerde dağıtımını gerçekleştirmektedir. Amacımız en iyi hizmet kalitesi ile müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılamak ve onlara olabildiğince geniş bir ürün yelpazesi sunmaktır. Bunun için hem gıda & içecek hem de gıda dışı ürünleri portföyümüzde barındırıyoruz. Ek olarak Türkiye’ de illy, Monin, Gruppo Campari, San Pellegrino, Perrier, Lambweston, Bridor gibi temsil ettiğimiz dünyaca ünlü markalarımızla birlikte Boylan, Everyday Favourites, Smart Choice gibi kendi markalarımızın ve müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda Türkiye’ nin birbirinden değerli gıda ve gıda dışı markalarının Horeca distribütörlüğünü, satış ve dağıtımını gerçekleştirmekteyiz.

İnoksan

1980 yılında endüstriyel mutfak sektörüne giren İnoksan, çamaşırhane, soğuk oda ve açık büfe alanlarındaki anahtar teslim projeleriyle de hizmet sunmaktadır. 6 büyük ilde bölge müdürlüğü, 50’ye yakın yetkili bayisi ve satış noktası bulunan İnoksan 4.000 çeşide varan yardımcı mutfak ürünleriyle; otel, bar, kafe, restoran, turistik tesis, fastfood gibi yeme içme alanlarının bulunduğu tüm mekanlara gereken tüm ürün ve aksesuarları üretip, gerektiğinde ithal ederek müşterilerine sayısız alternatif sunmaktadır. İnoksan sektöründe en kaliteli ve uzun ömürlü ekipmanları üretme mottosuyla; paslanmaz çelik, krom nikel sac, ithal ve yerli kompenetler birleştirilerek CNC kontrollü makinalarda üretim yapmaktadır. Kaliteli üretim için kaliteli hammadde ve malzeme ithalatını gerçekleştiren İnoksan, ayrıca Türkiye'de üretilmeyen dünyanın en ünlü markalarının ürün ve kalitesini, yaptığı ithalatla müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. İnoksan profesyonel bir mutfak için hazırlıktan pişirmeye, servisten bulaşıkhane ünitelerine varan yüzlerce çeşit endüstriyel mutfak ekipman ve cihazı üretmektedir.

gastroplatform

Gastronomi dünyasının nitelikli çalışanlarını ve sektörün en iyi işletmelerini aynı çatı altında buluşturan gastroplatform, Türkiye’nin gastronomi alanında hizmet veren ilk insan kaynakları platformudur! ​ Pastry Intern’den Head Chef’e, Yemek Fotoğrafçısından Barista’ya kadar farklı disiplin ve deneyim seviyesindeki her çalışan gibi sen de gastroplatform’a ücretsiz üye olarak, özgeçmişinin sektörün en kaliteli işletmelerine ulaşmasını sağlayabilirsin. Gastroplatform’da her şey özgeçmişini oluşturmakla başlar! Önce her adayımıza yaptığımız gibi özgeçmişini detaylıca inceler ve her gün yenileri eklenen ilanlarımız arasından yetenek ve deneyimlerinle örtüşen uygun işletmeleri belirleriz. Son aşamada ise seninle iletişime geçerek özgeçmişini, onay verdiğin işletmelerle paylaşırız. Gastroplatform’la hayalindeki işe ulaşmak işte bu kadar kolay!

Diversey

Diversey’de hedefimiz, her gün insanları korumak ve onlara (yaşamlarına) özen göstermektir. Kurulduğu günden bugüne kadar olduğu gibi, Diversey, gelecekte de her zaman insanların hayatını kolaylaştıran ve yaşanır kılan öncü bir firma olacaktır. Hizmet verdiğimiz temizlik ürünleri, kimyasalları verimli bir şekilde entegre eden sistem ve servisler, makinalar ve sürdürülebilirlik programları gibi alanlarda, durmaksızın geliştirdiğimiz devrim yaratan temizlik ve hijyen teknolojileriyle, global sektörlerimizin tümünde müşterilerimize mutlak bir güven sunarız. İşte bu güven, bizi dünyanın önde gelen hijyen ve temizlik şirketleri arasında benzersiz kılar. Tüm çabamızın merkezinde müşterilerimizin ihtiyaçları bulunur. Yaptığımız her şey temizlik ve hijyenin hayat için olmazsa olmaz olduğu inancı üzerine kuruludur. 95 yılı aşan uzmanlığımızla müşterilerimizin işlerinin koruyucusu olur, üretkenliklerini artırmaya, işletme maliyetlerini düşürmeye ve markalarının korunmasına katkı sağlarız. Merkezi Fort Mill, Kuzey Carolina, ABD’de bulunan Diversey, dünya çapında yaklaşık 8.800 kişiye iş imkanı sağlamaktadır ve 2018’de 2.7 Milyar USD net satış rakamına ulaşmıştır. Daha fazla bilgi edinmek için www.diversey.com'u ziyaret edebilir ya da bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Pernod Ricard Türkiye

Pernod Ricard Türkiye, alkollü içkiler sektöründe faaliyet göstermekte olup, dünya çapında bilinirliğe sahip pek çok alkollü içki markasının sahibi ve üreticisi olan Fransız Pernod Ricard firmasının bünyesinde ülkemizde alkollü içki ithalatı, satışı ve pazarlaması işleri ile iştigal etmektedir. Alkollü içkiler sektörünün önde gelen firmalarından olan Pernod Ricard Türkiye, ülkemizde 2002 yılından beri faaliyet göstermektedir.

Arzum

1966’da yerli bir marka olarak doğan Arzum, 50 yıldır Türkiye’de hemen her eve girmiş ve başarısını kısa sürede uluslararası boyuta taşımıştır. Teknolojiyi tasarım ve yaratıcılık ile birleştirerek ortaya çıkardığı ürünlerle tüketicilerinin hayatlarını değiştirmeyi hedefleyen Arzum, yarım asırlık yolculuğunda küçük ev aletleri sektöründe Türkiye’de ilklere imza atarak sektöre yön vermektedir. Türk malı ilk ütüyü 1967 yılında, ilk mekanik süpürgeyi 1968 yılında, ilk mutfak robotunu 1991 yılında ve ilk elektrikli cezveyi 2003 yılında üreten Arzum, 2001 yılında sektörde 3 yıl garanti uygulamasını başlatarak sektörde garanti sürelerini uzatan ilk marka olmuştur.

Upfield

Upfield, dünyanın en büyük bitki kaynaklı gıda üreticisi ve bu alanda küresel pazar liderdir. Köklü markalarımız ve gıda teknolojilerine yaptığımız yatırımlarla hem insanlar hem de gezegen için olumlu değişime öncülük ediyoruz. Türkiye’de ev dışı tüketime özel Rama Professional Kremalarımız ve Sana Profesyonel & Dorina Margarinlerimiz ile profesyonel mutfaklarda şeflerin en büyük yardımcısı ve destekçisiyiz.

ATMA DEGERLENDİR

Sloganı ile Horeca sektöründe yaklaşık iki yıldır hizmet veriyoruz. Sektördeki işletmelerin kullanılmış Endüstriyel Mutfak ve Mobilya ürünlerini satın alıyoruz restore ediyoruz ve Tekrar yeni yatırımcılara satışını yapıyoruz. Horeca sektöründe 5 ayrı işletmemizle hizmet veriyoruz.
BUY NOW
Türkçe