FAALİYETLERİMİZ

Mayıs 18, 2021

Turizm Strateji ve Araştırma Merkezi Basın Toplantısı

Turizm Strateji ve Araştırma Merkezi’nin basın toplantısı, 18 Mayıs Salı günü saat 10.30’da gerçekleştirildi.
Mayıs 5, 2021

TURYİD – Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı Toplantısı

TURYİD, Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı yetkilileri ile biraraya gelerek , Gastronomi Turizminin gelişmesi çerçevesinde ileride yapılacak çalışma altyapıları için fikir alışverişinde bulundu.
Nisan 24, 2021

İSTANBUL TİCARET ODASI – EV DIŞI TÜKETİM PLATFORMU İSTİŞARE TOPLANTISI

İTO Başkanı Şekib Avdagiç, Ev Dışı Tüketim Platformu istişare toplantısında kurumlarla biraraya geldi.
Nisan 23, 2021

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, TAMPF – Türkiye Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Federasyonu bileşenini oluşturan Dernek ve sektörlerle biraraya geldi

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, online olarak düzenlenen TAMPF – Türkiye Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Federasyonu İstişare Kurulu Toplantısı’na katıldı.
Nisan 7, 2021

#sorumlulukhepimizin

Çok uzun bir süredir Pandemi nedeniyle kapalı olan restoranlar, kafeler ve barlar kademeli ve kurallar çerçevesinde açılıyor.
Nisan 6, 2021

10. TURYİD Yüksek İstişare Kurulu Toplantısı

Barış Tansever’in Başkanlık yaptığı , Sn. Hüsnü M. ÖZYEĞİN’in Onursal Üye olarak katıldığı 10.TURYİD Yüksek İstişare Kurulu toplantısı 15 Ekim 2019 tarihinde Lacivert Restaurant’da gerçekleşti.
Mart 10, 2021

TURYİD VOC-Test Merkezi

Türkiye ile Avrupa Birliği arasındaki mali işbirliği kapsamında geliştirilen Katılım Öncesi Mali Yardım Aracı (IPA-Instrument for Pre Accession)’nın “İstihdam, Eğitim, Sosyal Politikalar” bileşeni altında VOC-Test Merkezleri-III […]
Mart 10, 2021

GastroEkonomi Zirvesi

‘GastroEkonomi’ kavramı Turyid tarafından geliştirilen yeni, yaratıcı bir ekonominin tanımı, kalkınma açısından taşıdığı önem her yıl düzenlenen zirvede farklı içeriklerle kamuoyunun ilgisine sunuluyor.Gelişim potansiyeli yüksek, büyüme […]
Mart 10, 2021

E&Y-TURYİD İŞBİRLİĞİ

Pandemi dönemi boyunca değişen Vergi, Sgk uygulamaları konusunda E&Y-TURYİD işbirliği ile üyelerimizi aydınlarıcı webinair seminarlar ve Kuzey YMM yönlendirme/bilgilendirme duyuruları.
BUY NOW
Türkçe